Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com


Компанія ДІА-Н

    Виробнича компанія ДІА-Н створена у 1993р. Основним напрямком роботи є розробка та виготовлення різноманітного електрообладнання.

  Зокрема колишніми спеціалістами конструкторського бюро львівського заводу РЕМА (Радіоелектронної Медичної Апаратури) було розроблено та запущено в серійне виробництво імпульсні перетворювачі напруги для харківських тракторів. Дані перетворювачі успішно монтуються на вітчизняні трактори і сьогодні, а висока надійність їх дозволяє працювати довгі роки в умовах українських реалій практично безвідмовно.

     2005 рік був початком історії виготовлення стабілізаторів напруги ДІА-Н серії СН. Коли, наприкінці 2004 року, засновник ТОВ ДІА-Н встановив у своєму помешканні систему автономного опалення, виявилось, що коливання напруги в мережі живлення призводять до неправильної роботи котла опалення (аварійне вимкнення), а внаслідок цього до зниження температури повітря в помешканні. Монтажники теплотехніки розводили руками, хоча і розуміли суть проблеми і необхідність приладу, який би міг автоматично підтримувати рівень напруги для живлення котла. Спеціалісти та розробники компанії створюють перший стабілізатор напруги ДІА-Н матричного типу з переключенням обмоток автотрансформатора за допомогою реле. Це були аналогові прилади, без електронної індикації рівнів напруги. У 2008 році за допомогою молодих науковців Львівської Політехніки було створено принципово нову серію стабілізаторів напруги ДІА-Н на базі мікроконтролерів фірми ATMEL. Кожен оновлений стабілізатор ДІА-Н це швидкодіючий цифровий електротехнічний прилад спеціально адаптований до застосування з вітчизняними електричними мережами живлення, який забезпечує побутові прилади стабілізованою напругою рівень якої відповідає строгим європейським нормам. Крім того забезпечена індикація рівня вхідної (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності. На даний час ТОВ ДІА-Н виготовляє спеціалізовані стабілізатори окремо для котла опалення, для холодильника, для пральної машини… так і стабілізатори, які розраховані на забезпечення стабілізованою напругою цілих приватних будинків.

     Особливістю розробників компанії ДІА-Н є наукова впертість, що є основним штовхаючим чинником на постійне удосконалення, відточення як програмного забезпечення для мікроконтролерів, так і силової частини стабілізаторів. Крім цього, звичайно, розвиток компанії не стоїть на місці, а постійно виконуються різноманітні разові розробки та замовлення, що додає досвіду інженерно-науковому складу товариства ДІА-Н.


© 2011 dia-n.com.ua
Розроблено в WebSto